Fundacja Biznes i Prawo

Stowarzyszenie Europartner AKIE

Harmonogram szkolenia 25-26.05.2018
Harm. szkolenia moduł 1 grupa I PS 25-26.05.2018
Harm. szkolenia moduł 2 grupa II PS 25-26.05.2018
Harm. szkolenia moduł 3 grupa III PS 25-26.05.2018
Harm. szkolenia moduł 4 grupa IV PS 25-26.05.2018
Harm. szkolenia moduł 5 grupa V PS 25-26.05.2018

Harmonogram szkolenia 8-9.06.2018
Harm. szkolenia moduł 1 grupa VI PS 08-09.06.2018
Harm. szkolenia moduł 2 grupa I NGO 08-09.06.2018
Harm. szkolenia moduł 3 grupa II NGO 08-09.06.2018
Harm. szkolenia moduł 4 grupa III NGO 08-09.06.2018
Harm. szkolenia moduł 5 grupa IV NGO 08-09.06.2018

Harmonogram szkolenia 15-16.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 7 NGO 15-16.06.2018
Harm. szkolenia moduł 1-grupa 5 NGO15-16.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 6 NGO 15-16.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 8 NGO 15-16.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 9 NGO 15-16.06.2018

Harmonogram szkolenia 22-23.06.2018
Harm. szkolenia moduł 1-grupa 10 NGO 22-23.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 11 NGO 22-23.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 12 NGO 22-23.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 13 NGO 22-23.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 14 NGO 22-23.06.2018

Harmonogram szkolenia 6-7.07.2018
Harm. szkolenia moduł 1-grupa 15 NGO 06-07.07.2018
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 16 NGO 06-07.07.2018
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 17 NGO 06-07.07.2018
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 18 NGO 06-07.2018
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 19 NGO 06-07.07.2018

Harmonogram szkolenia 31.08-1.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 7 ZZ 31.08-01.09.2018
Harm. szkolenia moduł 2-grupa 8 ZZ 31.08-01.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 9 ZZ 31.08-01.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 10 ZZ 31.08-01.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 5 -grupa 6 ZZ 31.08-01.09.2018

Harmonogram szkolenia 28.09-29.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 2 PS 28-29.09.2018
Harm. szkolenia moduł 2 -grupa 1 PS 28-29.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 5 PS 28-29.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 4 -grupa 3 PS 28-29.09.2018
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 4 PS 28-29.09.2018

Harmonogram szkolenia 05.10-06.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 16 NGO 05-06.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 15 NGO 05-06.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 19 NGO 05-06.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 17 NGO 05-06.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 18 NGO 05-06.10.2018

 

Harmonogram szkolenia 12.10-13.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 6 NGO 12-13.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 5 NGO 12-13.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 9 NGO 12-13.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 7 NGO 12-13.10.2018
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 8 NGO 12-13.10.2018

Harmonogram szkolenia 11-12.01.2019
Harm. szkolenia moduł 1 grupa 4 PS 11-12.01.2019
Harm. szkolenia moduł 2 grupa 5 PS 11-12.01.2019
Harm. szkolenia moduł 3 grupa 1 PS 11-12.01.2019
Harm. szkolenia moduł 4 grupa 2 PS 11-12.01.2019
Harm. szkolenia moduł 5 grupa 3 PS 11-12.01.2019

Harmonogram szkolenia 18-19.01.2019

Harm. szkolenia moduł 1 grupa 14 NGO 18-19.01.2019
Harm. szkolenia moduł 2 grupa 10 NGO 18-19.01.2019
Harm. szkolenia moduł 3 grupa 11 NGO 18-19.01.2019
Harm. szkolenia moduł 4 grupa 12 NGO 18-19.01.2019
Harm. szkolenia moduł 5 grupa 13 NGO 18-19.01.2019

Harmonogram szkolenia 25-26.01.2019

Harm. szkolenia moduł 1 grupa 8 PS 25-26.01.2019
Harm. szkolenia moduł 2 grupa 7 PS 25-26.01.2019
Harm. szkolenia moduł 3 grupa 6 PS 25-26.01.2019
Harm. szkolenia moduł 4 grupa 9 PS 25-26.01.2019
Harm. szkolenia moduł 5 grupa 8 PS 25-26.01.2019

 

Harmonogram szkolenia 01-02.02.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 7 NGO 01-02.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 8 NGO 01-02.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 5 NGO 01-02.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 9 NGO 01-02.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 6 NGO 01-02.02.2019

Harmonogram szkolenia 08-09.02.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 1 NGO 08-09.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 2 -grupa 6 PS 08-09.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 3 NGO 08-09.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 4 NGO 08-09.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 2 NGO 08-09.02.2019

Harmonogram szkolenia 22-23.02.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 18 NGO 22-23.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 19 NGO 22-23.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 15 NGO 22-23.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 16 NGO 22-23.02.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 17 NGO 22-23.02.2019

Harmonogram szkolenia 01-02.03.2019

Harm. szkolenia Moduł 1 -grupa 5 PS 01-02.03.2019
Harm. szkolenia Moduł 2 -grupa 3 PS 01-02.03.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 -grupa 4 PS 01-02.03.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 -grupa 1 PS 01-02.03.2019
Harm. szkolenia Moduł 5 -grupa 2 PS 01-02.03.2019

Harmonogram szkolenia 10-11.05.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 3 PS 10-11.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 4 PS 10-11.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 2 PS 10-11.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 5 PS 10-11.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 1 PS 10-11.05.2019

Harmonogram szkolenia 17-18.05.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 17 NGO 17-18.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 18 NGO 17-18.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 16 NGO 17-18.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 19 NGO 17-18.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 15 NGO 17-18.05.2019

Harmonogram szkolenia 24-25.05.2019

Harm. szkolenia Moduł 1 – grupa 1 PS WM 24-25.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 2 – grupa 2 PS WM 24-25.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 – grupa 3 PS WM 24-25.05.2019
Harm. szkolenia Moduł 5 – grupa 4 PS WM 24-25.05.2019

Harmonogram szkolenia 31.05-01.06.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 9 NGO 31.05-01.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 7 NGO 31.05-01.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 8 NGO 31.05-01.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 6 NGO 31.05-01.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 5 NGO 31.05-01.06.2019

Harmonogram szkolenia 31.05-01.06.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 12 NGO 07-08.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 13 NGO 07-08.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 14 NGO 07-08.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 11 NGO 07-08.06.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 10 NGO 07-08.06.2019

Harmonogram szkolenia 30-31.08.2019

Harm. szkolenia Moduł 1 -grupa 10 PS 30-31.08.2019
Harm. szkolenia Moduł 2 -grupa 9 PS 30-31.08.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 -grupa 7 PS 30-31.08.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 -grupa 6 PS 30-31.08.2019
Harm. szkolenia Moduł 5 -grupa 8 PS 30-31.08.2019 

Harmonogram szkolenia 06-07.09.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 19 NGO 06-07.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 17 NGO 06-07.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 18 NGO 06-07.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 15 NGO 06-07.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 16 NGO 06-07.09.2019

Harmonogram szkolenia 13-14.09.2019 (PS w woj. warminsko-mazurskim)

Harm. szkolenia Moduł 1 – grupa 2 PS WM 13-14.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 2 – grupa 1 PS WM 13-14.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 – grupa 4 PS WM 13-14.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 – grupa 3 PS WM 13-14.09.2019

Harmonogram szkolenia 20-21.09.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 13 NGO 20-21.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 12 NGO 20-21.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 10 NGO 20-21.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 14 NGO 20-21.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 11 NGO 20-21.09.2019

Harmonogram szkolenia 27-28.09.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 11 NGO 27-28.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 14 NGO 27-28.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 13 NGO 27-28.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 12 NGO 27-28.09.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 -grupa 10 NGO 27-28.09.2019

Harmonogram szkolenia 04-05.10.2019 (PS w woj lubelskim)

Harm. szkolenia Moduł 1 – grupa 1 PS L 04-05.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 – grupa 2 PS L 04-05.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 – grupa 3 PS L 04-05.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 5 – grupa 4 PS L 04-05.10.2019

Harmonogram szkolenia 11-12.10.2019

Harm. szkolenia Moduł 1 -grupa 4 NGO 11-12.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 3 NGO 11-12.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 – grupa 1 NGO 11-12.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 -grupa 2 NGO 11-12.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 5 -grupa 7 NGO 11-12.10.2019

Harmonogram szkolenia 18-19.10.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 2 NGO 18-19.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 4 NGO 18-19.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 6 NGO 18-19.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 1 NGO 18-19.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 3 NGO 18-19.10.2019

Harmonogram szkolenia 25-26.10.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 8 NGO 25-26.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 10 PS 25-26.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 -grupa 8 PS 25-26.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 7 PS 25-26.10.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 9 PS 25-26.10.2019

Harmonogram szkolenia 08-09.11.2019

Harm. szkolenia Moduł 1-grupa 3 NGO 08-09.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 2 NGO 08-09.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 3-grupa 4 NGO 08-09.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 4-grupa 5 NGO 08-09.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 5-grupa 1 NGO 08-09.11.2019

Harmonogram szkolenia 15-16.11.2019

Harm. szkolenia Moduł 1 -grupa 9 PS 15-16.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 2-grupa 9 NGO 15-16.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 3 -grupa 10 PS 15-16.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 -grupa 8 PS 15-16.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 5 -grupa 7 PS 15-16.11.2019

Harmonogram szkolenia 22-23.11.2019 (PS w woj. warmińsko-mazurskim)

Harm. szkolenia Moduł 1 – grupa 4 PS WM 22-23.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 2 – grupa 3 PS WM 22-23.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 4 – grupa 1 PS WM 22-23.11.2019
Harm. szkolenia Moduł 5 – grupa 2 PS WM 22-23.11.2019

Harmonogram szkolenia 24-25.01.2020 (PS w woj. lubelskim)

Harm. szkolenia Moduł 1 – grupa 2 PS L 24-25.01.2020
Harm. szkolenia Moduł 2 – grupa 1 PS L 24-25.01.2020
Harm. szkolenia Moduł 3 – grupa 3 PS L 24-25.01.2020
Harm. szkolenia Moduł 4 – grupa 4 PS L 24-25.01.2020

Harmonogram szkolenia 06-07.03.2020 (PS w woj. warmińsko-mazurskim)

Harm. szkolenia Moduł 2 – grupa 4 PS WM 06-07.03.2020
Harm. szkolenia Moduł 3 – grupa 1 PS WM 06-07.03.2020
Harm. szkolenia Moduł 4 – grupa 2 PS WM 06-07.03.2020
Harm. szkolenia Moduł 5 – grupa 3 PS WM 06-07.03.2020

Harmonogram szkolenia 13-14.03.2020 (PS w woj. warmińsko-mazurskim)
 
 

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Harmonogram szkolenia 23-24.05.2018
Harm. szkolenia moduł 1 grupa I 23-24.05.2018
Harm. szkolenia moduł 2 grupa II 23-24.05.2018

Harmonogram szkolenia 12-13.06.2018
Harm. szkolenia moduł 2 grupa I 12-13.06.2018
Harm. szkolenia moduł 1 grupa II 12-13.06.2018
Harm. szkolenia moduł 3 grupa III12-13.06.2018
Harm.szkolenia Moduł 4-grupaIV 12-13.06.2018

Harmonogram szkolenia 19-20.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 3 -grupa I19-20.06.2018
Harm.-szkolenia-Moduł-1-grupa III.19-20.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 2 -grupa IV.19-20.06.2018
Harm. szkolenia Moduł 4 – grupa II 19-20.06.2018

Harmonogram szkolenia 19-20.10.2018
Harmonogram szkolenia Moduł 1 grupa V 19-20.10.2018
Harmonogram szkolenia Moduł 2 grupa III 19-20.10.2018
Harmonogram szkolenia Moduł 3 grupa II 19-20.10.2018
Harmonogram szkolenia Moduł 4 grupa I 19-20.10.2018

Harmonogram szkolenia 07-08.12.2018

Harm. szkolenia moduł 2 grupa 5 NGO 07-08.12.2018
Harm. szkolenia moduł 3 grupa 4 NGO 07-08.12.2018
Harm. szkolenia moduł 4 grupa 3 NGO 07-08.12.2018
Harm. szkolenia moduł 5 grupa 1 NGO 07-08.12.2018

Harmonogram szkolenia 29-30.03.2019

Harm. szkolenia moduł 1 grupa 4 NGO 29-30.03.2019
Harm. szkolenia moduł 2 grupa 6 NGO 29-30.03.2019
Harm. szkolenia moduł 3 grupa 5 NGO 29-30.03.2019
Harm. szkolenia moduł 5 grupa 3 NGO 29-30.03.2019

Harmonogram szkolenia 30-31.05.2019

Harm. szkolenia moduł 1 grupa 6 NGO 30-31.05.2019
Harm. szkolenia moduł 2 grupa 7 NGO 30-31.05.2019
Harm. szkolenia moduł 4 grupa 5 NGO 30-31.05.2019
Harm. szkolenia moduł 5 grupa 2 NGO 30-31.05.2019

Harmonogram szkolenia 18-19.10.2019

Harm. szkolenia Moduł I grupa VIII 18-19.10.2019
Harm. szkolenia Moduł III grupa VI 18-19.10.2019
Harm szkolenia Moduł IV grupa VII 18-19.10.2019
Harm. szkolenia Moduł V grupa IV 18-19.10.2019

Harmonogram szkolenia 21-22.02.2020